ALTIN 219,2784
DOLAR 5,3243
EURO 6,0497
BITCOIN 18,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Hafif Sağanak Yağışlı

Yüksek İhtisas Üniversitesi 6 Öğretim ve Araştırma Görevlisi Alacak

09.01.2019
84
A+
A-
Yüksek İhtisas Üniversitesi 6 Öğretim ve Araştırma Görevlisi Alacak

Başvuru Tarihi : 09.01.2019

Son Başvuru Tarihi : 23.01.2019

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 7100 sayılı Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Vakıf Yüksek Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadrolara tam zamanlı Öğretim Elemanı alınacaktır.

Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi kadrolarına müracaat edecek adayların ise ilgili Yönetmelik hükümleri uyarınca ilgili Fakülte Dekanlıklarına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

ADRES:

Rektörlük Oğuzlar Mahallesi 1377 Sokak No: 21 Balgat/ANKARA

YİÜ. Tıp Fak. Oğuzlar Mahallesi 1377 Sokak No: 21 Balgat/ANKARA

Sağlık Bilimleri Fakültesi: Oğuzlar Mahallesi 1375 Sokak No: 6 Balgat/ANKARA

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ KADROSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

1 – Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe.
2 – En Az Tezli Yüksek lisans derecesine sahip olmak ve bunu belgelemek.
3 – ALES’ten en az 70.0 puan almış olmak.
4 – Yabancı Dil Belgesi (Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca kabul edilen sınav belgesi gerekmektedir).
5 – Özgeçmiş
6 – İki adet vesikalık fotoğraf (fotoğrafların arkasına adı, soyadı ve başvurulan kadro yazılacaktır)
7 – Nüfus cüzdanı örneği
8 – Adli Sicil Belgesi
9 – Onaylı diploma fotokopileri (lisans, yüksek lisans ve doktora belgesi) Yurtdışında alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekir.
10 – Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar -daha önce çalışıp ayrılsalar bile- çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesi

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ KADROSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

1 – Başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçe.
2 – Yüksek lisans yapıyor olmak.
3 – ALES’ten en az 70.0 puan almış olmak.
4 – Yabancı Dil Belgesi (Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca kabul edilen sınav belgesi gerekmektedir).
5 – Özgeçmiş
6 – İki adet vesikalık fotoğraf (fotoğrafların arkasına adı, soyadı ve başvurulan kadro yazılacaktır)
7 – Nüfus cüzdanı örneği
8 – Adli Sicil Belgesi
9 -Onaylı diploma fotokopileri (lisans, yüksek lisans ve doktora belgesi) Yurtdışında alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekir.
10- Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar -daha önce çalışıp ayrılsalar bile- çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesi

BİRİMİ BÖLÜM UNVANI ADET ARANILAN ŞARTLAR
Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Öğretim Görevlisi 1 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisans Mezunu olmak, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Sporcu Sağlığı Programında tezli yüksek lisans yapmış ve doktora yapıyor olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Öğretim Görevlisi 1 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisans Mezunu olmak, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programında tezli yüksek lisans yapmış olmak ve doktora yapıyor olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Araştırma Görevlisi 1 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisans Mezunu olmak, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Öğretim Görevlisi 2 Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans Mezunu olmak, Beslenme ve Diyetetik alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Araştırma Görevlisi 1 Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans Mezunu olmak, Beslenme ve Diyetetik alanında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.