Stajyer Hazine Kontrolörlüğü Sınavını Kazananlar Açıklandı

Stajyer Hazine Kontrolörlüğü Sınavını Kazananlar Açıklandı

27-28 Ocak 2018 tarihlerinde yazılı kısmı ve 07-08 Mart 2018 tarihlerinde sözlü kısmı yapılan Stajyer Hazine Kontrolörlüğü giriş sınavını başarı ile tamamlayıp, Stajyer Hazine Kontrolörü olmaya asil ve yedek listeden hak kazanan adaylar başarı sırasına göre aşağıda yer almaktadır.

Sıra No Adı Soyadı Durumu
1 ŞEBNEM SERA ŞAHİNLİ Asil
2 SALİM KOCAARSLAN Asil
3 ENGİN YAŞAR Asil
4 GÜLŞAH PEKBİLEK Asil
5 EZEL MALİK ZENGİN Yedek
6 DİDEM GÜÇLÜ Yedek

Giriş Sınavını “Asil” olarak kazanan adayların 03 Nisan 2018 Salı günü mesai saati bitimine kadar aşağıda yer alan belgeleri Hazine Kontrolörleri Kurulu Başkanlığı’na iletmeleri gerekmektedir. Adayların Müsteşarlığımız kadrolarına atanması, 14/07/1965 tarihli ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin 8 nolu alt bendi gereği Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması tamamlandıktan sonra yapılacaktır.
Giriş Sınavında “Yedek” olarak başarılı olan adaylar, “Asil” olarak kazanan adaylardan göreve başlamayanların yerine çağrılacak olup, bu durumda kendilerine ayrıca tebligat yapılacaktır.
GEREKLİ BELGELER
1. Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi ya da noter onaylı sureti,
2. Lisans diplomasının aslı ve fotokopisi ya da noter onaylı sureti,
3. Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair belge,
4. Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya, her türlü iklim ve yolculuk koşullarına elverişli olduğuna dair tam teşekküllü resmi bir hastaneden alınacak Sağlık Kurulu Raporu,
5. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Kurul Başkanlığı’ndan temin edilecek ve bilgisayar ortamında doldurulacaktır),
6. Son 6 ay içinde çekilmiş ve 4,5 X 6 cm ebatında 6 adet vesikalık fotoğraf,
7. Adli sicil kaydının bulunmadığına dair son 6 ay içinde alınmış belge,
8. Halen bir kamu kurumunda 657 sayılı Kanuna tabi olarak çalışanların, çalıştıkları kamu kurumu, adresi, görev unvanı ve sicil numarasını belirten yazı.
Duyurulur.
HAZİNE KONTROLÖRLERİ KURULU BAŞKANLIĞI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ
  • YORUM