Stajer Hazine Kontrolörlüğü Yazılı Sınavı Kazanalar Açıklandı

Stajer Hazine Kontrolörlüğü Yazılı Sınavı Kazanalar Açıklandı

STAJYER HAZİNE KONTROLÖRLÜĞÜ GİRİŞ SINAVI YAZILI KISMINI KAZANAN ADAYLAR 27-28 Ocak 2018 tarihinde yapılan Stajyer […]

STAJYER HAZİNE KONTROLÖRLÜĞÜ GİRİŞ SINAVI YAZILI KISMINI KAZANAN ADAYLAR
27-28 Ocak 2018 tarihinde yapılan Stajyer Hazine Kontrolörlüğü Giriş Sınavının yazılı bölümünde başarılı olarak “sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar” ile “sözlü sınav tarihi” (alfabetik sırayla) aşağıda belirtilmiştir. Hazine Müsteşarlığı, gerekli durumlarda listede yer verilen giriş sırası, giriş tarihi ve sınava girilecek yer konularında değişiklik yapabilir.
Sözlü sınava katılacak adaylar 20 Şubat 2018 tarihinden 28 Şubat 2018 günü mesai bitimine kadar (saat 18.00) özgeçmişlerini Word veya PDF dosyası formatında https://hkksinavbasvuru.hazine.gov.tr/ adresi üzerinden yüklemeleri gerekmektedir.

Adayların sözlü sınava girmek üzere belirtilen tarih ve saatte Hazine Müsteşarlığı binası 8. kat toplantı salonunda (Hazine Müsteşarlığı İnönü Bulvarı No:36 Emek – Ankara) hazır bulunmaları gerekmektedir. Adaylar, sözlü sınav öncesinde yapılacak kimlik tespitinde kullanılmak üzere yanlarında fotoğraflı ve geçerli bir kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport) bulunduracaklardır. 26.02.2018

Kazananlar listesine buradan ulaşabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ
  • YORUM