ALTIN 219,2784
DOLAR 5,3243
EURO 6,0497
BITCOIN 18,19
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Hafif Sağanak Yağışlı

Selçuk Üniversitesi 15 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alacak

Selçuk üniversitesi 9’u lisans olmak üzere 15 sağlık personeli alacak. Ayrıntılar yazımızda.

Selçuk Üniversitesi 15 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alacak

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğünden:

SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIM İLANI Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun

4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 15 (Onbeş) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

UNVAN

KODU

UNVAN ÖĞRENİM

DURUMU

ADET ARANAN NİTELİKLER
01 Hemşire Yükseköğretim Kurumlarının Lisans Düzeyinde Eğitim Veren İlgili Bölümlerinden Mezun Olmak 9 *En az 2 Yıl Yoğun Bakım’da Hemşire olarak çalışmış olmak ve belgelendirmek.
02 Hemşire Orta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak 1 *En az 3 Yıl ameliyathane hemşiresi olarak çalışmış olmak ve belgelendirmek.

* Genel Cerrahi Bölümü İleri Derece Laparoskopi Cerrahi ameliyatlarında hemşire deneyimine sahip olmak ve belgelendirmek.

03 Hemşire Orta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak 1 *Sürekli Renal Replasman (Hemodiafiltrasyon) tedavisi ve Terapatik Hipotermi cihazı kullanımı, hasta takip tedavisinde hemşire deneyimine sahip olup belgelendirmek.

* Çocuklarda İleri Yaşam Desteği (ÇİLYAD) Kursu ve Erişkin İleri Yaşam Desteği (İLYAD) Kursu Katılım Belgeleri’ ne sahip olmak ve belgelendirmek.

04 Hemşire Orta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak 1 *Sürekli Renal Replasman (Hemodiafiltrasyon) tedavisi ve Terapatik Hipotermi cihazı kullanımı, hasta takip tedavisinde hemşire deneyimine sahip olup belgelendirmek.

*İlk Yardım Belgesine sahip olmak ve Ameliyathane Hemşireliği, K.V.C. yoğun bakım hemşireliği, Genel Yoğun Bakım Hemşireliği konularında seminere katılarak başarılı olup belgelendirmek.

05 Hemşire Orta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak 1 * Çocuklarda İleri Yaşam Desteği (ÇİLYAD) Kursu Katılım Belgesi’ ne sahip ve Temel ve İleri Kardiyak Yaşam Desteği konusunda eğitim almış olmak ve belgelendirmek.

*3. Basamak Kamu hastanesinde, Acil Servis Mavi Kod resüsitasyon timinde en az 1 yıl hemşire olarak çalışmış olmak ve belgelendirmek.

06 Hemşire Orta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak 1 *Yanık yarası pansumanı, akut ve kronik yara takibi pansumanı konusunda hemşire olarak eğitim almış olmak ve belgelendirmek.

*Ostomi Hemşireliği konusunda eğitim almış olmak ve belgelendirmek.

07 Hemşire Orta Öğretim Kurumlarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olmak 1 * K.V.C. yoğun bakım hemşireliği, Genel Yoğun Bakım Hemşireliği konularında seminere katılarak başarılı olmak ve belg

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.