Sabahattin Zaim Üniversitesi 13 Öğretim Üyesi Alacak

Sabahattin Zaim Üniversitesi 13 Öğretim Üyesi Alacak

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirtilen fakülte ve bölümlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 23. 24. ve 26. Maddeleri ile 12.06.2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan ‘Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin yürürlükteki ilgili maddelerine ve Üniversitemizin ‘Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerine’ göre öğretim üyesi alınacaktır.

İstekliler başvurularını şahsen Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına yapacaklardır. Posta ve e-posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Ayrıntılar www.izu.edu.tr web sayfamızda.

FAKÜLTEBölüm/Anabilim DalıUnvanıSayıAçıklamalar
İnsan ve Toplum Bilimleri FakültesiSiyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkilerDr. Öğretim Üyesi1Siyaset Bilimi alanında Doktora yapmış olmak, İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak. İngilizce eğitim verebilecek yeterlilikte olmak
Eğitim FakültesiYabancı Diller Eğitimi Bölümü/İngiliz Dili Eğitimi Anabilim DalıProfesör1Doktorasını Amerikan Dili ve Edebiyatı alanında yapmış olmak, İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak.
Eğitim FakültesiEğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkDr. Öğretim Üyesi1Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Doktora Programından mezun olmak. İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak
Sağlık Bilimleri FakültesiHemşirelik BölümüProfesör1Hemşirelik alanında Doktora yapmış ve Doçent unvanını Hemşirelik alanında almış olmak, İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak.
Hukuk FakültesiÖzel Hukuk Bölümü İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim DalıProfesör1Sosyal Hukuk Alanında çalışmaları olmak. İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak.
İşletme ve Yönetim Bilimleri FakültesiUluslararası Ticaret ve Finans (İngilizce)Dr. Öğretim Üyesi1Yönetim ve Denetim Muhasebesi alanında yayınları bulunmak. İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak. İngilizce eğitim verebilecek yeterlilikte olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri FakültesiPsikolojiDoçent1Doçentliğini Psikiyatri alanında almış. Psikiyatrik Rehabilitasyon alanında çalışmalar yapmış olmak. İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak
İnsan ve Toplum Bilimleri FakültesiSiyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkilerProfesör1Siyaset Bilimi Alanında Doktora yapmış, İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak, İngilizce eğitim verebilecek yeterlilikte olmak.
İslami İlimler FakültesiDr. ÖğretimÜyesi1Doktorasını Tefsir alanında yapmış olmak. İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak.
Eğitim FakültesiEğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik DanışmanlıkProfesör1İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak
Doçent1
Eğitim FakültesiYabancı Diller Eğitimi Bölümü/İngiliz Dili Eğitimi Anabilim DalıProfesör1İZU Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerini sağlamak
Doçent1

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ
  • YORUM