ALTIN 461,93
DOLAR 7,3961
EURO 8,7681
BIST 1,1852
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Az Bulutlu

Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Okan Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimleri için 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır.

Profesör kadrosuna başvuracak adayların; başvuru dilekçesi, YÖK formatlı özgeçmişi, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ve Doçentlik Belgesi ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve varsa yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına ek olarak, özgeçmiş ve eserlerini içeren 6 (altı) adet CD’yi Rektörlük İnsan Kaynakları Müdürlüğüne iletmeleri gerekmektedir.

Doçent/Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların başvuru dilekçesi, YÖK formatlı özgeçmişi, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi, Uzmanlık Belgesi veya Sanatta Yeterlilik Belgesi ve Doçentlik Belgesi (Doçentler için) ile birlikte Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve yabancı dil başarı belgesi ile Çalışma/Emeklilik Belgesini içeren başvuru dosyalarına ek olarak, özgeçmiş ve eserlerini içeren 4 (dört) adet CD’yi Doçentlerin, Rektörlük İnsan Kaynakları Müdürlüğüne; Doktor Öğretim Üyelerinin, ilgili Dekanlık veya Müdürlüklere iletmeleri gerekmektedir.

İngilizce Eğitim Veren Bölümler İçin başvuru evraklarına ek olarak Yabancı Dil yeterliliğini gösterir belge (YDS/KPDS/ÜDS İngilizce sınavından veya eşdeğerliği YÖK tarafından kabul edilen bir sınavdan en az 80 puan alınması) sunulması gerekmektedir.

Adayların ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde, şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Süresi içinde yapılmayan başvurular geçerli kabul edilmeyecektir.

Adres: İstanbul Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü, 34959 Akfırat – Tuzla/İSTANBUL

İlan Başlama-Bitiş Tarihi: 31 Ekim – 14 Kasım 2018

BİRİM BÖLÜM/PROG./ ANABİLİM DALI UNVAN KADRO ÖZEL ŞARTLAR
Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Dr. Öğr. Üyesi 1* Beyin ve Sinir Cerrahisi Alanında Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Dr. Öğr. Üyesi 1** Beyin ve Sinir Cerrahisi Alanında Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Prof. Dr. 1** Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Alanında Doçent veya Profesör olmak.
Tıp Fakültesi Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Dr. Öğr. Üyesi 2* Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Alanında Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Prof. Dr. 1** Ortopedi ve Travmatoloji Alanında Doçent veya Profesör olmak.
Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Dr. Öğr. Üyesi 3* Ortopedi ve Travmatoloji Alanında Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Patoloji Dr. Öğr. Üyesi 1* Patoloji Alanında Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Üroloji Dr. Öğr. Üyesi 1* Üroloji Alanında Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Prof. Dr. 1** Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Alanında Doçent veya Profesör olmak.
Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dr. Öğr. Üyesi 3* Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Alanında Uzmanlık yapmış olmak
Tıp Fakültesi Fizik Tedavive Rehabilitasyon Dr. Öğr. Üyesi 2* Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Alanında Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Dr. Öğr. Üyesi 2* İç Hastalıkları alanında Doktora veya Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Dr. Öğr. Üyesi 1* Hematoloji alanında Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Dr. Öğr. Üyesi 1* Nükleer Tıp alanında Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Radyoloji Prof. Dr. 1** Radyoloji Alanında Doçent veya Profesör olmak.
Tıp Fakültesi Radyoloji Doç.Dr. 1* Radyoloji Alanında Doçent olmak
Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Dr. Öğr. Üyesi 1* Radyasyon Onkolojisi alanında Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Prof. Dr. 1** Ruh SağlığıveHastalıkları Alanında Doçent veya Profesör olmak.
Tıp Fakültesi Biyoistatistik Dr. Öğr. Üyesi 1* Biyoistatistik alanında Doktora veya Uzmanlık yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji ve Genetik Dr. Öğr. Üyesi 1** Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında Doktora veya Uzmanlık yapmış olmak.
İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Uluslararası Ticaret Prof. Dr. 1 Kalkınma İktisadı Alanında Doçent veya Profesör olmak. Uluslararası Ticaret ve Uluslararası İktisat Alanlarında yayınları ve çalışmaları olmak.

* Türkçe Tıp

** İngilizce Tıp (Başvuruda bulunacak adaylar için 80 Yabancı Dil (İngilizce) puanı gereklidir.)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.