ALTIN 461,29
DOLAR 7,4101
EURO 8,7643
BIST 1,1819
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Az Bulutlu

Mersin Üniversitesi 153’ü Hemşire 195 Personel Alacak

19.04.2018
Mersin Üniversitesi 153’ü Hemşire 195 Personel Alacak

MERSİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B (SÖZLEŞMELİ PERSONEL) ALIM İLANI

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara” göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına uyarınca Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek üzere, 2016 KPSS(B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

UNVANI ADET ÖĞR. DURUMU ARANILAN ÖZEL NİTELİKLER GİDERLERİN KARŞILANACAĞI YER
Hemşire 3 Lisans Fakülte ve Yüksekokullarınınbölümünden mezun olmak. (Hemşirelik)
Hemşire 150 Lisans Fakülte ve Yüksekokullarınınbölümünden mezun olmak. (Hemşirelik)
Sağlık Teknikeri 15 Önlisans Tıbbi Laboratuvar Teknikleri programından mezun olmak. Özel Bütçe Gelirleri
Sağlık Teknikeri 1 Önlisans Pataloji Laboratuvar, Pataloji Laboratuvar Teknikleriprogramlarının birinden mezun olmak. Özel Bütçe Gelirleri
Sağlık Teknikeri 4 Önlisans Anestezi, Anestezi Teknikerliği programlarının birinden mezun olmak. Özel Bütçe Gelirleri
Sağlık Teknikeri 7 Önlisans Tıbbi Görüntüleme Teknikleri programından mezunolmak.
Sağlık Teknikeri 4 Önlisans Radyoterapi veya Nükleer Tıp Teknikleri programlarının birinden mezun olmak. Özel Bütçe Gelirleri
Sağlık Teknikeri 3 Önlisans Elektronörofizyoloji programından mezun olmak Özel Bütçe Gelirleri
Sağlık Teknikeri 2 Önlisans Odyometri programından mezun olmak Özel Bütçe Gelirleri
Sağlık Teknikeri 1 Önlisans Ortopedik Protez ve Ortez programından mezun olmak. Özel Bütçe Gelirleri
Sağlık Teknikeri 1 Önlisans Otopsi Yardımcılığı programından mezun olmak. Özel Bütçe Gelirleri
Sağlık Teknikeri 1 Önlisans Perfüzyon Teknikleri programından mezun olmak. Özel Bütçe Gelirleri
Diğer Sağlık Personeli 2 Önlisans Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik programından mezun olmak. Özel Bütçe Gelirleri
Diğer Sağlık Personeli 1 Sağlık Meslek Lisesi Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun olmak. Özel Bütçe Gelirleri

1-Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranacaktır.

2-Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı, Sağlık Meslek Lisesi mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

3-İlgililerin, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) istenilen belgeler ile birlikte giderleri;

Döner Sermaye Gelirlerinden karşılanacaklar Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne,
Özel Bütçe Gelirlerinden karşılanacaklar Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliğine, şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. İlanda yer alan pozisyonlardan sadece birine müracaat edilecektir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

4-657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına 5917 sayılı Kanunun 47.maddesinin 5.fıkrası (a/2) bendi ile eklenen hüküm uyarınca, sözleşmeli(4/B) olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

5-Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilir.

6-Başvurular incelendikten sonra atamaya hak kazanan asil ve yedek adayların isimleri Üniversitemiz web sayfası ilanlar bölümünde ilan edilecektir. Atamaya hak kazananlar haklarında yaptırılan güvenlik soruşturmaları olumlu sonuçlandığı takdirde göreve başlatılacaklardır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İstenilen Belgeler:
1-Başvuru formu ( Başvuru Formu İçin Tıklayınız)
2-2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
3-Diploma Fotokopisi
4-Kimlik Fotokopisi
5-Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 Adet) (Her bir form tek sayfa olacak şekilde ve bilgisayar ortamında doldurulacaktır. (Form İçin Tıklatınız)

BİLGİ İÇİN
Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü
Tel: 0324 241 0085-86

Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği
Tel: 0324 241 00 00 (Dahili 21062 / 21064)

İlanın Yayımlandığı Gazete : Hürriyet Gazetesi İlanın Yayımlandığı Tarih : 19.04.2018
Son Başvuru Tarihi : 03.05.2018 Mesai Bitimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.