ALTIN 223,3910
DOLAR 5,3816
EURO 6,1463
BITCOIN 18,29
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 10°C
Parçalı Bulutlu

Medipol Üniversitesi 43 Araştırma ve Öğretim Görevlisi Alacak

14.01.2019
143
A+
A-
Medipol Üniversitesi 43 Araştırma ve Öğretim Görevlisi Alacak

Üniversitemizin aşağıda belirtilen akademik birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. ve 33. Maddesi ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği”nin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlileri ve Araştırma Görevlileri alınacaktır.
İlanda belirtilen kadroya başvuru için gerekli belgelere, bilgilere ve sonuçlara üniversitemizin web sayfası www.medipol.edu.tr den ulaşılabilir.
Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihi takip eden 15 gün içinde ilgili akademik birime şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

Fakülte/Enstitü/ Yüksekokul Bölüm Anabilim Dalı/Bilim Dalı/Program Koşullar Kadro Sayısı Kadro Unvanı
Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Anatomi AD Anatomi AD’da tezli yüksek lisans yapıyor olmak. 3 Araş. Gör.
Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Tıbbi Mikrobiyoloji AD Mikrobiyoloji AD’da tezli yüksek lisans yapmış olmak. 1 Araş. Gör.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik Programı Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak ve Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği AD’da doktora yapıyor olmak. 1 Araş. Gör.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi Programı Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Lisans mezunu olmak ve Okul Öncesi Öğretmenliği AD’da tezli yüksek lisans yapıyor olmak 1 Araş. Gör.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü Çocuk Gelişimi Programı Çocuk Gelişimi Bölümü Lisans mezunu olmak ve Çocuk Gelişimi AD’da tezli yüksek lisans yapıyor olmak 1 Araş. Gör.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü Sosyal Hizmet Programı Sosyal Hizmet Bölümü Lisans mezunu olmak ve Sosyal Hizmet AD’da tezli yüksek lisans yapıyor olmak 1 Araş. Gör.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisans mezunu olmak Fizyoterapi ve Rehabilitasyon AD tezli yüksek lisans yapıyor olmak. 2 Araş. Gör.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı (İngilizce) Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Lisans mezunu olmak Fizyoterapi ve Rehabilitasyon AD tezli yüksek lisans yapıyor olmak. 1 Araş. Gör.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Ortez Protez Bölümü Ortez Protez Programı Ortez Protez Bölümü Lisans Mezunu olmak ve Ortez Protez AD’da tezli yüksek lisans yapıyor olmak. 2 Araş. Gör.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölümü Odyoloji Programı Odyoloji Bölümü Lisans Mezunu Olmak ve Klinik Odyoloji AD’da tezli yüksek lisans yapıyor olmak. 2 Araş. Gör.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü Ebelik Programı Halk Sağlığı Hemşireliği AD’da tezli yüksek lisans yapıyor olmak. 1 Araş. Gör.
Sağlık Bilimleri Yüksek Okulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü Beslenme ve Diyetetik Programı Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans Mezunu Olmak ve Beslenme ve Diyetetik AD’da doktora yapıyor olmak 1 Öğr. Gör.
Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Öğretmenliği Programı Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü Lisans mezunu olmak ve Eğitim Yönetimi ve Denetimi AD’da tezli yüksek lisans yapıyor olmak. 1 Araş. Gör.
İletişim Fakültesi Yeni Medya ve İletişim Bölümü Yeni Medya ve İletişim Programı Yeni Medya Bölümü Lisans mezunu olmak ve Medya ve İletişim Sistemleri AD’da tezli yüksek lisans yapıyor olmak. 1 Araş. Gör.
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü (İng.) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Programı Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Lisans mezunu olmak ve Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler AD. Doktora yapıyor olmak. 1 Arş. Gör.
Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Endüstri Ürünleri Tasarımı Programı Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Lisans mezunu olmak ve Endüstri Ürünleri veya İç Mimarlık alanında yüksek lisans yapmış olmak. 1 Arş. Gör.
Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Mimarlık Programı Mimarlık Bölümü mezunu olmak ve Çevre Kontrolü ve Yapı Teknolojileri alanında yüksek lisans yapıyor olmak. 1 Arş. Gör.
Sağlık Hizmetleri MYO Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü İlk ve Acil Yardım Programı Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak ve Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği AD’da doktora yapıyor olmak. 1 Öğr. Gör.

SINAV TAKVİMİ 
İlk Başvuru Tarihi : 14.01.2019
Son Başvuru Tarihi : 28.01.2019
Ön Değerlendirme Tarihi : 30.01.2019
Sınav Tarihi : 31.01.2019
Sınav Sonuç Tarihi : 04.02.2019
Başvuracak adayların, 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamındaki şartları taşıması ve istenen belgeleri tamamlaması gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER
• Başvuru Dilekçesi (Başvurdukları Bölüm Adı, İlan Tarihi, Yazışma Adresi ve Telefon Numaralarını İçeren Başvuru Dilekçesi)
• YÖK Formatlı Özgeçmiş (Doküman ve CD olarak)
• Diploma Fotokopileri (Lisans diploması noter onaylı, Diğerlerinin asıllarının olması halinde aslı gibidir yapılır)
• Yüksek Lisans Öğrenci Belgesi
• Doktora Öğrenci Belgesi
• ALES Sonuç Belgesi Fotokopisi
• Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi Fotokopisi
• Resmi Transkriptler (asıllarının olması halinde aslı gibidir yapılır)
• Çalışma Belgesi
• Onaylı Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışıyor olanlar veya ayrılmış olanlar getirecekler)
• Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlgili Terhis, ilgili terhis, tecil veya muaf Olduğunu Belirten Belge
• Adli Sicil Kaydını Gösterir Belge (e-devlet)
• Nüfus Cüzdan Fotokopisi
• 4 Adet Vesikalık Fotoğraf

-Tıp Fakültesi
-Eğitim Fakültesi
-İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi
-İletişim Fakültesi
-Sağlık Bilimleri Fakültesi
-Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
-İstanbul Medipol Üniversitesi, Güney Yerleşkesi, Göztepe Mah. Atatürk Cad.No:40/16 Beykoz 34810 İstanbul

– Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
– İstanbul Medipol Üniversitesi, Kavacık Mahallesi, Ekinciler Cad. No.19 Kavacık Kavşağı Beykoz 34810 İstanbul

– Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
– İstanbul Medipol Üniversitesi, Atatürk Bulvarı No.27 Unkapanı/Fatih 34083 İstanbul

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.