İstanbul Aydın Üniversitesi 5 Öğretim Üyesi Alacak

İstanbul Aydın Üniversitesi 5 Öğretim Üyesi Alacak

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Mühendislik, İletişim, Sağlık Bilimleri ve Eğitim Fakülteleri ’ne aşağıda belirtilen Bölüm, Program ve Anabilim Dalı’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

Fakültesi / Yüksek Okulu Bölüm / Program Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Mühendislik Makine Mühendisliği Mekanik Doç. Dr. 1 Doçentliğini Makine Mühendisliği Anabilim Dalında almış olmak, Mekanik alanında çalışmalar yapmış olmak.
İletişim Gazetecilik Genel Gazetecilik Doç. Dr. 1 Doçentliğini Gazetecilik ve Medya Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Hemşirelik Hemşirelik Esasları Doç. Dr. 1 Doçentliğini Hemşirelik Esasları ve Yönetimi Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Eğitim Eğitim Bilimleri Eğitim Programları ve Öğretim Dr. Öğr. Üyesi 1 Doktorasını Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Dr. Öğr. Üyesi 1 Doktorasını Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ
  • YORUM