ALTIN 461,01
DOLAR 7,3908
EURO 8,7416
BIST 1,1808
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Az Bulutlu

Harran Üniversitesi 125 Sözleşmeli Personel Alacak

Harran Üniversitesi 125 Sözleşmeli Personel Alacak

Üniversitemiz Hastanelerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28/06/2007 Tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan Ek 2. Maddesinin (b) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda 125 (Yüz Yirmi Beş ) adet (özel bütçeden) sözleşmeli personel alınacaktır.

UNVANI ADET ARANILAN NİTELİKLER
Hemşire 54 Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak ve
belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyetinden sonra en az 1 (bir) yıl hastanede hemşire olarak çalışmış olmak.
10 Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.
25 Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla en az 1 (bir)yıl hastanede hemşire olarak
çalışmış olmak
10 Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun
olmak.
1 Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olmak ve belgelendirme kaydıyla en az yüz adet ve daha fazla karaciğer nakli
ameliyatına katılmış ve sertifika sahibi olmak.
Röntgen Teknisyeni 1 Yükseköğretim Kurumlarının Radyoloji (Tıbbi Görüntüleme) Bölümü ön lisans mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla girişimsel radyoloji alanında en az 2(iki)
yıl hastanede çalışmış olmak
Ebe 3 Yükseköğretim Kurumlarının Ebelik Bölümü lisans bölümü mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla lisans mezuniyetinden sonra en az 1 (bir)yıl doğumhanede
çalışmış olmak.
Fizyoterapist 2 Yükseköğretim Kurumlarının Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans bölümü mezun olmak ve belgelendirmek kaydıyla lisans
mezuniyetinden sonra en az 1 (bir)yıl Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon birimlerinde çalışmış olmak
Diyetisyen 2 Yükseköğretim Kurumlarının Beslenme ve Diyetetik lisans Bölümü mezunu olmak
Diğer Sağlık Personeli 3 Yükseköğretim Kurumlarının Acil Tıp Teknikerliği Bölümü Ön Lisans bölümü mezunuolmakvebelgelendirmekkaydıylaÖnlisansmezuniyetindensonraenaz1
(bir) yıl hastanelerin Acil Servis biriminde çalışmış olmak.
3 Yükseköğretim Kurumlarının Eczane Hizmetleri Ön lisans Programı mezunu olmak
2 YükseköğretimKurumlarınınDişProtezTeknolojileriÖnlisansProgramımezunu
olmak
1 Yükseköğretim Kurumlarının Ağız ve Diş Sağlığı Bölümü Ön lisans mezunu olmak
4 Yükseköğretim KurumlarınınYaşlıBakım Hizmetleri, Yaşlı Bakımı,Yaşlı
Hizmetleri Bakımı programlarının birinden mezun olmak
1 Yükseköğretim Kurumlarının Yaşlı Bakım Hizmetleri, Yaşlı Bakımı, Yaşlı Hizmetleri Bakımı programlarının birinden mezun olmak ve belgelendirmek kaydıylaÖnlisansmezuniyetindensonrahastanelerdeenaz4(dört)yılçalışmış
olmak.
2 YükseköğretimKurumlarınınRadyoloji(TıbbiGörüntüleme)Bölümüönlisans
mezunu olmak ve belgelendirmek kaydıyla Ön lisans mezuniyetinden sonra en az 1 (bir)yılKoroner Anjiyografi deneyimiolmak
1 Yükseköğretim Kurumlarının Odyoloji bölümü lisans mezunu olmak

Şartlar: I) GENELŞARTLAR: ◦ 657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlara haizolmak. ◦ Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyorolmak. ◦ Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilliolmak. ◦ 657 Sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. (Bu durum memuriyete girişte tam teşekküllü hastanelerden alınacak sağlık kurulu raporu ile tespitolunur.) ◦ Başvuracak adaylardan Lisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı ve Meslek Lisesi mezunları için 2016 KPSS(B) grubu KPSSP94 puan türlerindenen az 60ve üzeri puanalmak.

II) BAŞVURUŞEKLİ: Adaylar, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) aşağıda istenilen belgeler ile birlikte Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu, birden fazla unvan için başvuru yapıldığı veya istenilen belgeleri ibraz etmeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, sözleşmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve hakkında yasal işlem yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabuledilmeyecektir.

III) İSTENENBELGELER:

1) Adayların başvurduğu pozisyonu belirten dilekçe/Başvuru Formu. (http://personel.harran.edu.tr/) adresinden elektronik ortamda ve eksiksizdoldurulacaktır.

2) 2016 KPSS (B) sonuç belgesi internet çıktısı (sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontroledilecektir.)

3) Mezuniyet belgesinin fotokopisi. (Atanmaya hak kazananlardan noter onaylı suretalınacaktır) 4) Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmadığına dairbelge.

5) KimlikFotokopisi

6) 2 adet vesikalık fotoğraf (1 adeti Başvuru Formuna yapıştırılmışolacak)

7) Özel şartlarda istenilen çalışma belgesi (ilan tarihi itibariyle ilgili süreyi tamamlamış olması gerekmektedir.) Ayrıca isme/ilgili makama yazılmış ıslak imzalı ve onaylı yazının aslı) ile SGK barkodlu hizmet dökümü (alanında çalışıp çalışmadığının tespiti için meslek kodu dikkate alınacaktır)

IV) BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

1) İlgili 2016 KPSS (B) puan sıralaması ile sözleşme yapmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 (onbeş) gün içerisinde www.harran.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Belirtilen kadro sayısının 1 (bir) katı kadar yedek aday belirlenecektir. Asıl olarak kazananlardan süresi içerisinde başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

2) Atanmaya hak kazanan adaylar hakkında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesine eklenen bende göre güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılacaktır. Söz konusu sonucun müspet gelmesi halinde atanmaları yapılacaktır. NOT:

1) Yukarıda istenen belgeler sırasıyla ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmış olarak başvuru yeri olan Harran Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na imza karşılığında teslim edilmesi gerekmektedir.

1) Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.

2) Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdamedilemez.

3) Bu ilan da yer almayan hususlar için Genel Hükümler geçerlidir.

Başvuru Yeri: Harran Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Osmanbey Yerleşkesi Haliliye/Şanlıurfa

İletişim: 0 414 318 30 26 – 88 ; 0414 318 30 00 Dahili : 24 11 – 2057 – 22 62

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.