ALTIN 461,71
DOLAR 7,3933
EURO 8,7611
BIST 1,1846
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Az Bulutlu

Gümüşhane Üniversitesi 16 Akademik Personel Alacak

Gümüşhane Üniversitesi 16 Akademik Personel Alacak

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların Üniversitemizin web sayfasında yayınlanan “Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme, Atanma ve Yeniden Atanma Kriterleri Yönergesi”nde belirtilen kriterleri taşımaları gerekmektedir. Ayrıca adayların fakültelerin veya 4 yıllık yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları (Yurt dışından alınan diplomaların denkliğinin Yükseköğretim Kurulu’nca onaylanmış olması şarttır.), 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel ve özel şartları sağlamış olmaları gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adaylar http://personel.gumushane.edu.tr/tr/sayfa/i%C3%A7-kontrol/dok%C3%BCmanlar/formlar/ kısmındaki Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, diploma (lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgelerinin onaylı örnekleri ) ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlarından oluşan dosyalarını 4 takım halinde vereceklerdir.(Herhangi bir kurumda çalışanlar bu hizmetlerini gösterir belgelerini eklemeleri gerekmektedir.)

Başvurular ilan edildiği tarihten itibaren 15 gün süre içerisinde Doktor Öğretim Üyesi kadroları için ilgili birime yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurularda postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Başvuruda bulunan adayların, başvurdukları kadro ile ilgili 2547 Sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ile “Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme, Atanma ve Yeniden Atanma Kriterleri Yönergesi”nde aranan koşulları sağlamadığı sonradan tespit edilmesi halinde bu adayların ataması yapılmayacak ve başvuruları iptal edilecektir.

İlgililere duyurulur.

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI KADRO UNVANI KADRODER. KADRO ADEDİ AÇIKLAMA
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Yazılım Mühendisliği Bölümü Yazılım
Mühendisliği ABD
Dr.Öğretim Üyesi 1 1 Bilgisayar Mühendisliği alanında Doktora yapmış olmak.
Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Sosyal Psikoloji ABD Dr.Öğretim Üyesi 1 1 Türk Sosyolojisi alanında çalışmalar yapmış olmak.
Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü İngiliz Kültürü ve Edebiyatı ABD Dr.Öğretim Üyesi 1 1 Alanında Doktora yapmış olmak.
Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü İngiliz Kültürü ve Edebiyatı ABD Dr.Öğretim Üyesi 1 1 Alanında Doktora yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Bütçe ve Mali Planlama ABD Dr.Öğretim Üyesi 1 1 Alanında Doktora yapmış olmak.
Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü Antrenörlük Eğitimi ABD Dr.Öğretim Üyesi 2 1 Beden Eğitimi ve Spor alanında Doktora yapmış olmak.
İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü İslam Felsefesi ABD Dr.Öğretim Üyesi 3 1 Alanında Doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Yönetimi ABD Dr.Öğretim Üyesi 3 1 Sağlık Yönetimi alanında Doktora yapmış olmak.
Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Gelişim Psikolojisi ABD Dr.Öğretim Üyesi 3 1 Psikolojik Rehberlik ve Danışmanlık alanında Doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Hemşirelik Esasları ABD Dr.Öğretim Üyesi 4 1 Biyoloji alanında Doktora yapmış olup, Tıbbi Mikrobiyoloji alanında çalışmaları olmak.
Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü Antrenörlük Eğitimi ABD Dr.Öğretim Üyesi 5 1 Beden Eğitimi ve Spor alanında Doktora yapmış olmak.
Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü Antrenörlük Eğitimi ABD Dr.Öğretim Üyesi 5 1 Beden Eğitimi ve Spor alanında Doktora yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümü Uzaktan Algılama ABD Dr.Öğretim Üyesi 5 1 Uzaktan Algılama ve CBS alanında Doktora yapmış olmak.
Şiran Mustafa Beyaz MYO Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı Dr.Öğretim Üyesi 5 1 Gıda Mühendisliği alanında Doktora yapmış olmak.
Kelkit Aydın Doğan MYO Ulaştırma Hizmetleri Bölümü Sivil Hava Ulaştırma
İşletmeciliği Pr.
Dr.Öğretim Üyesi 5 1 Sivil Havacılık alanında Doktora yapmış olup, Helikopter Modellemesi alanında çalışmalar yapmış olmak.
İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri
Bölümü
Din Psikolojisi
ABD
Dr.Öğretim
Üyesi
5 1 Alanında Doktora yapmış olmak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.