ALTIN 462,56
DOLAR 7,3904
EURO 8,7487
BIST 1,1825
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Az Bulutlu

Dicle Üniversitesi 80 Sözleşmeli Personel Alacak

Dicle Üniversitesi 80 Sözleşmeli Personel Alacak

DİCLE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ( 657 SAYILI KANUNUN 4/B MADDESİ ) ALIM İLANI

Üniversitemiz Hastanelerinde istihdam edilmek ve giderleri Özel Bütçeden karşılanmak suretiyle, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) maddesine göre Tam Zamanlı olarak çalıştırmak üzere, 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına dair Esaslarda yer alan Ek 2. Maddesinin (b) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen unvan ve nitelikle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

UNVANI ADET BAŞVURU ŞARTLARI
Hemşire 40 Üniversitelerin Hemşirelik Lisans programlarından mezun olmak.
Hemşire 1 1-) Üniversitelerin Hemşirelik Lisans programlarından mezun olmak. 2-)Tüp Bebek Merkezinde 2 yıl çalışma deneyimine sahip olmak.
Hemşire 10 Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programlarından mezun olmak.
Hemşire 1 1-)Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programlarından mezun olmak. 2-) Tüp Bebek Merkezinde 2 yıl çalışma deneyimine sahip olmak.
Sağlık Teknikeri 3 1-) Radyoloji veya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Ön Lisans Programlarından mezun olmak 2-) İlgili alanda en az 1 yıl çalışma deneyimine sahip olmak.
Sağlık Teknikeri 1 1-) Elektronörofizyoloji Ön lisans programından mezun olmak. 2-) İlgili alanda en az 1 yıl çalışma deneyimine sahip olmak.
Sağlık Teknikeri 1 1-) Odyometri Ön lisans programından mezun olmak. 2-) İlgili alanda en az 1 yıl çalışma deneyimine sahip olmak.
Sağlık Teknikeri 1 1-)Fizyoterapi Ön lisans programından mezun olmak. 2-) İlgili Alanında en az 1 yıl çalışma deneyimine sahip olmak.
Eczacı 1 1-) Eczacılık Fakültesi mezunu olmak. 2-) İlgili alanda en az 1 yıl çalışma deneyimine sahip olmak.
Fizyoterapist 1 1-) Üniversitelerin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Lisans Bölümlerinden mezun olmak 2-) İlgili alanda en az 1 yıl çalışma deneyimine sahip olmak.
Röntgen Teknisyeni 11 1-) Sağlık Meslek Liselerinin Radyoloji ve Tıbbi Görüntüleme Bölümünden mezun olmak. 2-) İlgili alanda en az 1 yıl çalışma deneyimine sahip olmak.
Laborant 6 1-) Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Ön Lisans programlarından mezun olmak. 2-) İlgili alanda en az 1 yıl çalışma deneyimine sahip olmak
DİĞER SAĞLIK PERSONELİ Embriyolog 2 IVF Merkezlerinde çalışma yetki belgesine sahip olmak
DİĞER SAĞLIK PERSONELİ Odyolog 1 1-) Sağlık Bilimleri Fakültesi “Odyoloji” bölümünden mezun olmak. 2-) İlgili alanda en az 1 yıl çalışma deneyimine sahip olmak

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK GENEL ŞARTLAR:

1- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2- Türk Ceza Kanunu’nun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1(bir) yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar. Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hile iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

3- Erkekler için; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak,

4- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması yapılması sonucunda atanmaya engel bir durum bulunmamak,

5- İlanda belirtilen unvanların hizasındaki şartları taşımak.

6- 2016 yılı KPSS (B) grubu (Ortaöğretim mezunları için KPSS (P94), ön lisans mezunları için KPSS (P93) ve Lisans mezunları için KPSS (P3) sınav sonuç belgelerine sahip olmak

7- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

8- Başvuracak adayların; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi ve sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesh tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması.

9- Adaylarla yapılacak hizmet sözleşmesinde belirtilen şartları yerine getirmeyenlerin sözleşmeleri bir ay içerisinde feshedilecektir.

10- Halen Üniversitemiz Hastaneleri bünyesinde herhangi bir pozisyonda görev yapan personel başvuruda bulunamaz.

11- Disiplin Soruşturması veya Kanun Hükmünde Kararname kapsamında kurumlarıyla ilişiği kesilenler veya sözleşmesi fesh edilenler başvuruda bulunamazlar.

12- Eczacı kadrosuna başvuracak adaylarda KPSS şartı aranmamakta olup, kadro sayısından başvuru fazla olması halinde adaylar arasında sözlü sınav yapılacaktır. Kazanan adaylar sözlü sınavı puan sırasına göre belirlenecektir.

13- Gece veya gündüz vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmamak.

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecektir. Birden fazla pozisyona başvuran adayların başvuruları ile Pozisyonu belirtilmemiş başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Adayların ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Dicle Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta, faks veya internet yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Eksik belge ile yapılan veya süresinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER:

Başvuru Formu ve Dilekçenin (Üniversitemiz www.dicle.edu.tr. adresinden temin edilecektir) eksiksiz bir şekilde doldurulması.

cüzdanı fotokopisi.

veya mezuniyet belgesinin aslı veya fotokopisi çıktısı kabul edilecektir.)

yılı KPSS sonuç belgesi.

mesleki deneyime ait kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi ve SGK prim günlerini gösterir belge.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

Başvuru sonunda yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın (Eczacı pozisyonu hariç) 2016 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak sözleşme yapmaya hak kazananların isim listesi, işe başlamaları için gerekli belgeler ile teslim edilecek yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde Üniversitemiz www.dicle.edu.tr. adresinde ilan edilecektir.

Sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar hakkında güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması yapılacak olup, söz konusu sonucun olumlu olması halinde sözleşme yapılacaktır.

Göreve başlayanlardan, aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin sözleşmeleri feshedilecektir. İdaremiz tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri uygulanır.

Bu ilan atanmaya hak kazananlara tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

ADRES: Dicle Üniversitesi Rektörlüğü/Personel Daire Başkanlığı Üniversite Kampüsü/DİYARBAKIR

İrtibat Tlf: 0 412 241 10

İlan Başvuru Tarihi: 02/07/2018

Son Başvuru Tarihi: 16/07/2018

DİCLE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.