Antalya Bilim Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Antalya Bilim Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

Üniversitemiz Hukuk Fakültesi, Özel Hukuk Bölümü, Medeni Hukuk Anabilim Dalı’na 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 24. ve 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak aşağıda belirtilen şartlara göre “Doçent” alınacaktır.

Başvuru Belgeleri

İlana konu olan kadro devamlı statüde olup atanmak isteyen adayların, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince, ana bilim dalını belirtir bir dilekçe ekinde özgeçmişini, öğrenim belgelerini,
4 adet fotoğrafını, yayın listesini (başlıca araştırma eseri belirtilecektir), bilimsel çalışma ve yayınları ile bunlara yapılan atıfları Doçentlik kadrosu için 4 takım halinde hazırlayarak Rektörlüğümüz Personel Müdürlüğüne, ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmamış diplomayla ve eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlgililerin Üniversitemizin Çıplaklı Mahallesi Akdeniz Bulvarı No: 290 Döşemealtı/ ANTALYA adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Eksik evrakla ve posta ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak ve en fazla bir pozisyon için başvuru yapılacaktır.

İlan olunur.

ANTALYA BİLİM ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL İLANI

>

Birim Program Unvan Kadro Özel Koşullar
Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Bölümü

Medeni Hukuk Anabilim Dalı

Doç. 1 Hukuk Fakültesi mezunu olmak.

Doktora çalışmasını medeni hukuk alanında tamamlamış olmak.

Doçentlik unvanını medeni hukuk bilim alanından almış olmak.

Medeni hukuk alanında çalışmalar yapmış/yapıyor olmak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ
  • YORUM