Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alacak

Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alacak

AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 24. ve 26. maddeleri, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

İlanımıza http://www.amasya.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI / PROGRAM ÜNVANI DERECE ADET AÇIKLAMALAR
Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Fen Bilgisi Eğitimi Profesör 1 1 Bitki anatomisi ve çevre eğitimi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Sınıf Eğitimi Profesör 1 1 Türkiye’de iklim ve bitki coğrafyası üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Sınıf Eğitimi Profesör 1 1 Öğretim yaklaşımları ve argumantasyon üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Sosyal Bilgiler Eğitimi Profesör 1 1 Kafkas göçleri ve Amasya tarihi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Biyoloji Profesör 1 1 Kanser hücreleri ve biosensörler üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Biyoloji Profesör 1 1 Heteroptera takonomisi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Biyoloji Profesör 1 1 Bitkilerde azot ve fosfor rezorbsiyonu üzerine çalışmalar yapmış olmak.
İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Din Bilimleri Profesör 1 1 Din Psikolojisi alanında Doçentlik ünvanı almış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Biyoloji Doçent 1 1 Bitkilerde dekompozisyon ve rezorbsiyon konularında çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Fizik Doçent 1 1 Şekil hatırlamalı bakır bazlı alaşımlarda faz dönüşümleri üzerine çalışmalar yapmış olmak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ
  • YORUM